Movies
Ratings
1775
MetalheadRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
LetoRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
29+1Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 2.0