Movies
Ratings
417
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Wandering HomeRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Tiger and the SnowRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5