Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5