Series
Ratings
10- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0