Series
Ratings
42- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5