Series
Ratings
54
I Live AloneRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0