Titles you rated
BattleshipRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0