Series
Ratings
24
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0