Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Thunder RoadRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The PlayerRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Self-Referential Traverse: zeitgeist and engagementRated ★ 3.0- roooomRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5