Movies
Ratings
126
What a Man WantsRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0