Titles you rated
Master of StudyRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5