Titles you rated
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0