Series
Ratings
38
Good DoctorRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Kemono FriendsRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0