Series
Ratings
16- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0