Titles you rated
The Other WomanRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 0.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 0.5- SinglesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0