Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
A hot roofRated ★ 3.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
The Dance of RealityRated ★ 4.0- Quo VadisRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
El TopoRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Holy MountainRated ★ 5.0
The House at the End of TimeRated ★ 5.0- First Squad: The Moment of TruthRated ★ 1.5
Babette's FeastRated ★ 5.0
Maria Full of GraceRated ★ 3.5
Life of BrianRated ★ 5.0
Blessed by FireRated ★ 3.5
Summer TimeRated ★ 0.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 0.5