Movies
Ratings
22
Forrest GumpRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5