Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5