Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 0.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0