Titles you rated
Universal SoldierRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Darkest HourRated ★ 4.0
Galaxy QuestRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Battle for TerraRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
Red PlanetRated ★ 4.0
SteamboyRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0