Titles you rated
Black MaskRated ★ 3.0
NightfallRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 5.0
ParkerRated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Run All NightRated ★ 2.5
TracersRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0