Movies
Ratings
215
PoongsanRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5