Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0