Movies
Ratings
120
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0