Movies
Ratings
15
Men in Black IIRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0