Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0