Movies
Ratings
92
Gone GirlRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0