Movies
Ratings
31
The DictatorRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
HulkRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Big Ass Spider!Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0