Movies
Ratings
423
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
MumonRated ★ 3.5