Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Line of DutyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5