Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 2.5