Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5