Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.5- The WindowRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Last Action HeroRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0