Movies
Ratings
214
HopeRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0