Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0