Movies
Ratings
582
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5