Series
Ratings
74- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Earth: The Power of the PlanetRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.5