Movies
Ratings
481
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
DevilRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0