Titles you rated
- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Saint LaurentRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 1.5
The Warring StatesRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
The Company MenRated ★ 3.0
Jan Dara: The BeginningRated ★ 2.0
City of Life and DeathRated ★ 3.0