Titles you rated
HellboyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
Velvet BuzzsawRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
PsychokinesisRated ★ 1.5
SisterRated ★ 0.5
Robin HoodRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
The MegRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
SkyscraperRated ★ 2.5