Movies
Ratings
759
Big DealRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5