Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0- Jikou KeisatsuRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 2.0