Titles you rated
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0