Titles you rated
The ContactRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0