Titles you rated
One Ordinary DayRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0- Street Man FighterRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5