Movies
Ratings
562
Event HorizonRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
SunshineRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0