Movies
Ratings
338
VeteranRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Rocky IIRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The InnocentsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5