Titles you rated
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.5- A Courtesan with Flowered SkinRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Dawn of the FelinesRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 5.0