Titles you rated
- おせんRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The World is Still BeautifulRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5