Movies
Ratings
507
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5- CrescendoRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5